Prijava

kuckojeb kobjasnijo ende

P A J S A D
A
J
S
A
D

mrš pička ti materina tu se glupiraš i masakriraš lepi srpski jezik kao čamuga kad priča engleski i misliš da si jaje a zapravo si cigan

Čika Bulja
primeri prirodnih hitova, jednostavnih a dobrih, naprosto zaraznih a opet punih znacenja i simbolike:
- let it be (beatles)
- malena (idoli)
- ramonda (teya dora)

Obilna simbolika pesme "Malena" : Oću da te karam

Idoli overrated af

odbrana i poslednji dani najbolji album, al u kurcu

Kenozoik sam je dovoljan da osvjetla obraz cijelom albumu:

https://www.youtube.com/watch?v=c1_RRQrG4sQ

Izgubio sam slučajno sad ceo iskucan post uporedne analize pesme ANĐELE (gdin Vlado Geogijev, OBE) sa ove tri "numere". Da ne bih dobio fras blagovremeno ću se povući, ali ću reći samo da ima nešto u nauci o imenima, a bogami nešto i u nauci o pesmama čiji se nazivi na jutjubu uvek kapitalizuju...

A Čika Bolji poručujem da ima još da uči

Doduše ovo poređenje Carinog izražavanja sa crnačkim nemuštim jezikom je prilično na mestu

Prepozdrav gospodinu i kučkojebu, svako dobro

U suštini pozdravljam obračun sa carinim novogovorom, ali bojim se da se ne završi novom pretnjom tužbom, te Boljinim povlačenjem i konačnom transformacijom u
IKEA Endru Tejta

idoli su bukvalno nešto najbliže bitlsima što su jugosloveni uspeli da izrode. dubina pesme "malena" nije u tekstu koji je naravno glup nego u okruženju u kojem je nastala i uticaju koji je izvršila. isto ko što niko neće reći da je recimo "love me do" i tako ta nina nana sranja od bitlsa da su to dobre pesme zbog teksta tako neće ni za malenu. nije stvar u tekstu nego u izrazu. ne razumete to vi seljaci. vi se sprdajte ali za 100 godina taj pesmičuljak biće i dalje aktuelan.
https://mondo.me/Magazin/Showtime/a509517/Sjecanje-na-Idola-Kako-je-nastala-Malena.html

gomila beogradskih pederčića tatinih sinova priučenih muzičara

zamisli molim te vlada divljan eto bio toliko glup da peva pesmu jebobi te bebobebo kako bi jedna nadasve hegelijanska intelektualna gromada kakav je jedan nejebač mogla danas da ga opanjkava na drugosrbijanskom forumu za nadobudne trandžopedere

Lol jebeni ladno sam tripovao Vila Ramonda mumla, sobzirom da sam pesmu čuo 3x celu

Vila Ramonda mumla

i pajsad to je bilo jedino sto se moglo razaznati i onda dodje neki mejmunin prica o nekakvom top kvalitetu vrh pesme, daj aj malo otvaraj usta pls.

Samo iz tog razloga bi je breskvica pokidala.

Na evrosongu gomila seljaka kojekakvih - ne ne saljimo breskvicu da nas bruka. Ok.

Pjesma nije bog zna sta, al je bolja od kuckice

Buljo, mnogo simpuješ kurvaticama, znam da njima ide plitak potok od idola al nije vredno otadžbine

Nemoj da si, citiram, “zagorijeli jarčić željan pičke”, no se drži dobrog ukusa i vere predačke, žena ima ne zna im se broj

Pajsade, prijatelju moj.

Nejebaču, prijatelju moj.