Prijava

Ljepša strana evrovizije, ljudi se fino zezaju:

https://www.youtube.com/watch?v=mESz38O8sQQ

Labo, ima crnaca u metalu. Pevac Sepulture je bio crnac, kultni gitarista Toni MekAlpajn je crnac, jbg Sles iz Gansa je mulat, pola crnac pola belac...

Howard Jones jbt. (Killswitch Engage)

Sles iz Gansa

au, sto su oni mjetal :)

nema vise tog osim u skandinaviji iznad polarnog kruga, a 80-90tih crnaca u metalu def nije bilo.

aj sepultura kasnije neka bude, al redje je nego azijat u hiphopu

ustvari kenjam, ne slusam metal. retko.

Nisam toliko u toku sa tim šta slušaju crnci...

https://www.youtube.com/watch?v=Pi5zxL2e27k

ramonda je jebeno genijalna pesma. ona je krunisana za pesmu godine već dvaput. prvo je 98% smrdije htelo onu malu zumersku kurvicu breskvicu da pošalje tamo a onda je bazirana teja dora zavrsila na 17. mestu na tom globohomo politickom takmicenju

ovaj pobednik dobra pička.

ramonda je jebeno genijalna pesma. ona je krunisana za pesmu godine već dvaput. prvo je 98% smrdije htelo onu malu zumersku kurvicu breskvicu da pošalje tamo a onda je bazirana teja dora zavrsila na 17. mestu na tom globohomo politickom takmicenju

ja sam mislio da peva "vila ramonda"

ustvari nista nisam mislio, ne razumem ni reci ono sto mumla mislio sam da peva na engleskom.

sranje pesma ko i ceo festival. bosanci najpametniji oko toga jebesmisve. nece im vrate pare a za kaznu dobili to da ne gledaju ono. buhu, kakva kazna.

Celtuli baš loše dočekali ovog nebinarka, ajde kapiram ja da ih možda to ne zanima ali brate imaju li ti ljudi uopste

D U Š U
U
Š
U

Garant rade Švicarci ko Švabe povazdan pa nemaju vremena da doček organizuju

jebem ti mater kaizene popravi sajt

Aj pali cika guzice glupa ne diray nam gaydu

Ova ramonda ako je neki jebacki txt trebali smo lirkse poslati da mejmuni provale ocem se rad, ovo sa mumlanjem nema uporiste

Cudno mi ovo za celtule da se ne raduju a cela evropa odusevljena, nekorektno prema onima

elem, meni se svidja to sto to ona jednom divnom metaforom sa tim cvetom slavi herojstvo srpske vojske u WW1. breskvica samo suptilno poziva na klanje siptara i, da se razumemo, i to je okej ali ramonda je prosto umetnicko delo. teja dora je prava umetnica za razliku od breskvice koja je seljancura. a pesma joj nije prosla iz ociglednih razloga sto je desnicarska a to je zlomisao. biti desnicar ne valja a biti peder valja. osim ako si jevrej, onda obrnuto

vila ramonda bukv

cuj ovog mejmuna, pa da je valjala pesma cemu bila bi bar top 10. Breskvica bi ostvarila bolji skor sig

Treba švajcarcima jedan dobar RAT da ih resetuje malo kao ljude

mada pesma zapravo uopste nije desnicarska. to samo oni tako vide jer je njima sve sto odise ikakvom organskom idejom koja pokrece mase fasizam. nece nikad na zidoviziji dobro proci pesma koja slavi borbu za slobodu jednog evropskog hriscanskog naroda i predstavlja ga u pozitivnom svetlu. a sve i da, lupam, ramonda slavi herojsku borbu etiopije protiv italije opet bi bila vrhunska pesma zato sto je prosto tjun dobar. i ramonda i dzanum imaju to nesto. bitlsi su imali to isto nesto 60ih, idoli 80ih itd... voleo bih toj teja dori lizati picku momci

primeri prirodnih hitova, jednostavnih a dobrih, naprosto zaraznih a opet punih znacenja i simbolike:
- let it be (beatles)
- malena (idoli)
- ramonda (teya dora)

inace sad sam sluso ovu hrvatsku i znaci lmao jbt isto kao neki kurac uz koji bi neki high flyer kecer izlazio u ring. normanima je to dobra pesma jer su glupi ko kurac ko i vi

pogotovo ovaj pajsad je glup ko kurac mada i nije problem to sto je glup ko kurac koliko je problem sto je glup ko kurac i namece svoje misljenje kao cinjenicu