Prijava

Ладно опет тачдаун, сад ме не би чудило ни да је Минесота победила...хаос...

Ајде нећу да ти кажем резултат.

Утакмице ти се играју, највећи део недељом од 19 и 22:15, пар њих или једна у недељу ноћу од 4, и понедељак, а то понедељком већ варира од тога где се игра, тј. од часовне зоне. Касније у току сезоне почињу утакмице четвртком и суботом.

И боље што ми ниси рекао резулат :)

Иначе, хвала и момцима у Ђенови, због њих сам могао крај фино да одгледам, без да прекидам због фудбала.

Мада реално више бих волео да су Џетси добили, боље су играли.

Brate Dzetsi jesu dobili :) Jesi gledao tekmu bila je u mandej najtu u 2:30

Ja NFL pratim od pocetka emitovanja na 3k pa do danas. Solidan sam poznavalac.
Ja od klubova nemam neke omiljene ali volim recimo sejntse, pekerse, stilerse...

Пих, како то пратиш, а немаш омиљени тим? :)

pih, samo upalim televizor u vreme kad pocinje tekma, to je sasvim dovoljno za pracenje :)

То, што јес јес. :)

grin bej ranije zbog farva on mi je omiljen, sejntse zbog brisa i busa, stilerse zbog recimo polamalua... naravno imam jos omiljenih igraca, koje volim da gledam recimo lerija ficdzeralda :) al nikad jedan jedan tim jebem li ga :)

Мада реално више бих волео да су Џетси добили, боље су играли.
Brate Dzetsi jesu dobili :) Jesi gledao tekmu bila je u mandej najtu u 2:30

Ма пријатељу, јебе ме факс, не могу да чекам пола три ујутру да бих гледао текму (а искрено не знам зашто, зато што сам иначе будан у то доба, али не могу да одгледам утакмицу до краја, можда зато).

А и када гледам уживо, обично гледам сам, немам некога сa ким могу да коментаришем нешто током оних њихових пауза, које ме иначе нервирају, одужи ми се утакмица у три лепе, па обично током тих пауза нађем нешто на неком другом каналу па и заборавим на утакмицу.

Зато се трудим да уватим током дана, на ЕСПН-у када пуштају снимке утакмица, пусте они целу утакмицу, али искулирају те паузе...

Јел има неко неки линк за вечерас???? Адтхе је пукао, а мора да се гледа јебени супербол игра ми Питсбург!!

Па јел немаш ЕСПН Америка? Ја га 'ватам у основном пакету СББ-а.

лец брејк сам бонс!

:прска освеживач за тему:

Obožavalac sam Grin Bej Pekersa,još iz perioda Breta Farva i ludog trkača Amana Grina.
I dan danas navijam za nji' ,mada moram priznati da slabije gledam nfl nego ranije.

Moj ćaca sudi u ovoj našoj ligi, sad su Vukovi uzeli ali Kragujevac je ubedljiv inace. U Efaf ligi su izgubili u finalu u engleskoj ali jebiga, i to je uspeh. Volim Koltse i Indijance iz Vašingtona i Delfine.

Hail to the Redskins,
Hail vic-to-ry!
Braves on the Warpath,
Fight for old DC!

Иако имамо два просечна QB-a, и још се и не зна још ко ће бити стартер, остатак тима је много фино уклопљен, тако да се надам плеј офу ове године.

прати ли ико?

Испратио сам ја данас онај ваш клип у вези турнира... Кад сам видио она прва два коментара доље преврнуо сам се од смијеха :)