Prijava

Ne stigoh da gledam al vidim

Svaka cast, maiden victory skinuo mrak noris

I mi mozemo biti zadovoljni sa p3 i 4, bolje ne moze jbg

Svakako najbolja vest da ver nije otreso i nek se nastavi ovako al nazalost samo u bajkama

imola top staza al danas dosta uska za ove podmornice od bolida

Bice bolje od 2026-te kad ih samnje za 200 grama

Dobre kvalifikacije inace, meklareni meklareni bude se iz zimskog sna, bice jos koja pobeda ove sez.

Meklaren ladno brži od Red Bula.
Ferari opet kaska za oba tima, ali nada umire poslednja.
Ferari je sve vreme izgubio na pravcima, Lekler misli da su Lando i Maks pametnije koristili bustere.
Ima nade da Lekler uzme pol u Monaku i da pobedi.
Živi bili pa videli.

Kakva kvali, max se zali na bolid, sucu a sure looser, bice gori od hamiltona

Znam da je nepopularno misljenje danas ali bi pre gledao jos 50 trka gde niko nikoga ne prestize osim kad naidje boks sa maksom kako pati na 6. mestu jer je zasrao kvali, nego one pustare jebene gde bi sa 3 drsa vec imao 20s prednosti u odnosu na drugog jebes kvalifikacije

+1

Pogledajte zavrsni krug i komentar vezan za leklera i njegovog pokojnog oca, da se najezis

Piastri vozač dana za mene.
I ovo što celt kaže.
Plot twist: Ferari 24 poena iza Red Bula u šampionatu.
Premda mislim da je Meklaren trenutno brži, samo Lekler ojebao kvali kao i obično.
Simpa mu je riba, ima onu neku francusku provEncijalsku facu, malo je daska ali ok, čak joj i onaj mladež na nosu nekako sladak. Lepo idu jedno uz drugo.
Sad samo još Mercedes da se sastavi sa novim delovima i može da ispadne dobro klanje, ko bi rekao pre dva meseca.

I nešto se mislim oko te šatro privilegije - ok, Šarl jeste iz Monaka ali ćale mu je bio frizer. Ne kažem, ima bogatih i uspešnih frizera, pogotovo tamo, ali nije mu ćale bio princ Albert.

Nisam gledo trku jer sam volancio, ali da kazem da se docekao i ovaj dan i alal vera lec, srecan sam za njega

NAZIRE SE TITULA U CONSTRUCTORIMA

VAZHI

lagano poredak

meklaren
ferari
rb

u konsturktorima jer je perez u mislima vec odavno u penziji

Kad sam ovo prvi put video, (onaj snimak zguza) ja mislio igrica. Neverovatno!