Prijava

Plidu naucio cirilicu, respekt

Eto vidis vuzi da se niste odlucili za ekavicu sad je stalker mogao bezbrizno na hrvacku obalu kao jova disguiser BiH table bosanski naglasak kažu ma to mora da je neki naš iz kamenjara dole

Nekada davno volio sam emisiju "Na rubu znanosti". Tada nisam imao elementarno naučno obrazovanje, i mislio sam da ta emisija zaista govori o stvarima koje su na rubu ZNANOSTI, tj. nauke. I Krešimirovi gosti su mi bili zanimljivi, a i on sam dosta dobar kao voditelj, uvijek dobro pripremljen za emisiju. I ta emisija zaista jeste stekla kultni status, mnogi pametni ljudi su to volili da gledaju.

Kasnije su došle školske obaveze, faks, druga interesovanja, itd... pa tako ni tu emisiju više nisam pratio, kao ni praktično bilo šta na "klasičnom" TV-u. Televiziju je najvećim dijelom zamijenio internet.

Onda se pojavio YouTube, i počeli su tamo da kače epizode emisije "Na rubu znanosti", koja JOŠ UVIJEK TRAJE. Emisija je dugoviječna, znači, skoro kao jebena slagalica.

Pogledao sam par epizoda, i skonto sam da Krešo tamo dovodi sve budalu do budale, a da sva ta priča nema veze sa naukom, nego su neke frindž teorije i fiks ideje bukvalno. Evo sinoć doveo neku ženu koja propagira, pajsad SUHI POST... znači da ne jedeš i ne piješ ništa po 10 i više dana. Jasno je da je to prevara, jer da nije dotična ne bi gostovala u studiju, već bi obitavala na groblju.

Ne kontam kako Krešo, pored tolikog nekog talenta za vođenje emiisije i interesovanja za neke tako granične pojave, nema nimalo kritičkog stava u odnosu prema gostima i u izboru samih gostiju... Mislim realno dovodi budale koji često pričaju gluposti. Nije mi jasno kako je ta emisija ikad stekla kultni status.

Još manje mi je jasno kako mu je HRT dopustio da ima takvu emisiju na njihovoj televiziji.

Ako se nesto zove na rubu znanosti vec samo po sebi znaci da modz bude pomalo opskurno, vrv zato i jeste kUlTnO

https://ibb.co/LSHx18w
šta mislite bil se ova ženska osoba jebala sa mnom?

Muški učesnik razgovora odiše smotanošću i stvara utisak masnokosog mladića sa previše akni i očaja. Loša prognoza

“Daklen”, apostrofiranje u sred reči da bi se šatro balansirali pravopis i kultura sa jedne strane s tobožnjom opuštenošću sa druge… trudi se da dosta toga drži pod kontrolom. Loša prognoza

devojka se sushtinski interesuje za komsiju sprat dole

Ovako tupave konverzacije nisam imao ni u osnovnoj

vukajlijasi vi ste moji prijatelji

Mnogo mi je bila draža original boljina persona sa svim manama koje imade taj bosanski dečkić nego ova kerefeka isfolirana. Traumatizovao ga bombas na max

Vala bas, sta je ovo koji kurac, nit je trolovanje, nit je ozbiljno

negde je isao na neki kurs dao je dosta para za ovo

Bolja postao sigma (real)

Smegma grajndset

Sigma je naziv za bete koje ne prihvataju svoju situaciju (change my mind). A pritom poštena beta se uopšte ne uzrujava okolo tih stvari nego ode lepo da živi u letoniju jede nar van sezone i pije frenč pres svako jutro. Sigma naspram toga je potpuni paćenik, nadam se da boljo nije upo u te vode