Prijava

Jaka muda brac, staro partizansko ostrvo

Uvek možeš da se zaposliš ko kuvar nakon što tog tvog druga zakolju domoroci, jer je to izgleda neizbežno. Koji meropsi komentarišu, krv ti jebem

Skeletore imaš li 100 eura na zajam (da se povadim), vraćam najesen?

Kad se Stalker iz Novalje vrati..

A i opatija ima veze sa cro kao i dubrovnik. Jovor ide na proverena mesta de modz da se srbuje

E da, skeletore ako imas cro pasos ponesi obavez moz pomogne

U redu je drugari
Pitao sam jer sam možda očekivao da je neko od vas lično bio tamo pa neki hints&tips, ovaj ortak tek nekih 10tak dana tamo, hvata konce pred sezonu i to, kaže u globalu ok, ali on bi letovao i radio u alb tako da mi nije merodavan što se tiče toga
Inače svakako ne bih išao sam već porodično sa ženom i 0 dece

spomenar, 11 strana

kamenofil:
...
najvece strasti: vukajlija, kuvanje i hrvacko primorje

Najdraže jelo: avokado
Najdraže piće: Chemex kafa i suze gedža

Čuo sam da od Chemexa popusti malo sfinkter pa ti ne treba popers kasnije, je li istina?

Caro ajd ti kod nas u Neum, ne sme niko da te bije

Moye pliduu, kratke ture kabriom uz jadran su best of

Moyda merlin bude bio lol

Немојте нас ми смо б00шњ00ци причамо ијекавицу иимамо сарајево ба табле

Cudna malo ovo prica oko skeletona, dosao da nas pita za rvacku kad je vec sve potpiso, ovo zena kumovala mogu se okladim

Nema sanse da bi na svoju inicijativu isao dole znam coeka. Zena+niska cena i eto sranja recept za propali godisnji

ПА ТКО НАС ЗАВАДИ МАЈКУ ИМ

@jebač

Ne treba popers odavno već, sve je pitanje volje i prakse, a oboje imam na pretek

donekle si u pravu caro, s tim što iam 2 godišnja lol, jedan ću iskoristim za letovanje nadam se a drugi za posao van posla

Zasto ne postoji sok sa ukusom banane

Kapiram zato što banana ima raspoloživo u sirovom stanju, a lako se miksuju.
Doduše, nekad su ovi sokići bili popularni kod nas: https://souriredessaveurs.com/4700-large_default/juice-granini-banana-25-cl.jpg

MIslim da ih ponegde još ima, evo ne znam

причамо ијекавицу

Pricamo ijekavicu i pišemo latinicu kao svi gigachadovi