Prijava

Dobro bre batke ima li sanse za normalnu komunikaciju s tobom il jok

asi ozbiljan kad su u pitanju auti i tehnika evo izvini sto sam pretpostavio da je normala dati 250jura za tastaturu ako das za ostalu periferiju soma-dva (obj jeste)

Ma jok, zavisi kolko se tripuješ, full hd sa g sync 144hz+ ima se nađe 130,150€

Strawmanujes opet, ne kosta mi toliko, mada ne znam ni sto je to bitno

ma da al gledam ove 2k

2k ima za 300 jura ako umes da trazis

ajde galantni 1 kom ultrawide vs 2 monitora?

2 minitora uvek pre jednog ultrawide

Z A S T O
A
S
T
O

jbt femkas mi se tu oko 100-200 jura ultra ozbiljan sad ocekivo neki konkretan odgovor dobio hotul lvl eksplnejsn

Ultrawide otac i majka

Iako očito tru gikovi vole 2-3 monitora. Na kraju se svede na osobne preference

pitam bas za ovu ultrawide opciju jer nisam nikad koristio, kapiram da je elegantnije resenje def, al u praksi za sam rad sa prozorima i duplim taskbar ikonama, otvorenim programima koji su neupotrebljivi na tu širinu ultrawide-a, igrice stagod cini mi se da je ultrawide besmislen

evo nemam pojma zato pitam strucljake

Laksa podela radne povrsine ako imas 2 monitora, tipa gejmujes na jednom na drugom pustis yt video o stetnosti vacce itd, da ne pominjem vecu radnu povrsinu u odnosu na standardni uw (34 inca, za vece dijagonale tipa 49 mora bas da se izujes oko 2000 evra), plus mozes da organizujes monitore u prostoru kako hoces, dakle jedan iznad drugog, jedan pored drugog, jedan horizontalno a jedan vertikalno

Igrice su top na UW, a što se tiče više prozora, naučiš ih brže menjati, jbg. Za većinu posla šljaka obična podela ekrana na dva dela.

bukv ocekviani odgovori, u praksi bolje 2 monitora, za easy usere dovoljan 1 ultrawide (obavezan laptop pored)

pitanja je tu kace se neki standard usvojiti, bukv sve preko 24" ili 27" standard za16:9 je limit doslovno

Nema standarda, samo pitanje čiji je tuki veći. Zato ljudi kače 5k€ konfe na kojima im žena igra simsa ili kupuju mekbuke da bi se hipsterisali u branč baru.

Netacno, za 16:9 se polako pojavljuje sve vise modela od 32 inca, razlika je ogromna u odnosu na standardnih 27. Za taj format preko toga vec ne bih isao

ma jok, standard kao obj kategorija za usera jbg ne debilisanje

nesto ko adidas universal patike ili starke (dan danas se furaju)