Prijava

cekam dete

*da donese pivu

увео сам арену саћемо кењати о ПЛ до бесвести а можда се удостојим да гледам јокића у НБА па се посерем мало и по НБА теми видећу то још
ко хоће да честита нек честита.

dobrodošao u stranku kolega, dobićeš zaduženje sa instrukcijama na kom portalu treba kad da se botuje

Bar će uvatiš poslednje kolo multiprenosa

Ма широкооо бре иде гас ева рас
колега само да не морам да идем на митинг остале врсте ботовања су прихватљиве хвала колега!!

А кад дође ЕУРО бичу на слатким мукама дал да гледам еуро неуро на АРЕНИ или на РТС хехе

е па да укључио сам се у ПЛ кад је најзанимљивије густа борба за титулу ко у кафе апарату

Ugostio sam Dubioza kolektiv kad su bili na NZ pre metar dana :D

Ugostio sam Dubioza kolektiv kad su bili na NZ pre metar dana :D

Rispekt, dobri su oni.

Super ekipa, kao da si ušao u TLN, odavno nisam čuo OG sarajevski akcent.
I veoma pametno rade.
A svirali su na istom festivalu i istoj bini gde je bila moja poslednja festivalska svirka pre 12 godina, WOMAD.
Sećanja naviru…

to cevara dingospowe!!!

Hvala Cariša :)
Počelo je tako što ih je neko iz Ozilenda spojio sa mnom da im budem travar lol.
I ovi od njih što pirkaju baš pirkaju, kondicija je to.

Bravo chevu, rispekt sto si ugostio moje sugrađane, dobri su momci

Hahah bio ubedjen da su navatali chevua zbog janjetne looooool

Jesu vala. Najviše sam visio sa Almirom, nisam znao mnogo o njima pre ovoga, jedan moj ortak ih baš voli pa sam mu da majcu od njih. Kasnije shvatim da su ovi pevači samo frontmeni, klavijaturista i basista su glavni.
Ali kao tim su veoma pametni i organizovani, kao i kreativni i efikasni. Zaslužili su svoj uspeh 100%.

Haha mali mujo, otprilike tako :)))
A jesam ih udavio janjetina spikom.

New age verzija zabranjenog pusenja