Prijava

sudbina je htela da celt nadje nekog lalosa za primer narocke identifikacije

Samo smo cekali da se u ovu debatu ukljuce dva glavna igrača: celt i cara

Offtopic, gledam ovu kartu Irana, te zemlje u aziji uopste nemas predstavu kolike su dok ih ne stavis na tlo evrope.

Iran bi se prostirao od istanbula do amsterdama, i od cirih do lavova pritom obuhvatajuci sve zemlje balkana i pola ostalih zemalja na ovim gorepomenutim relacijama

Sad ce neko rec ma dzaba kad su planincuge i vrleti, a mi bi se otimali i oko toga stoljecima

haha ovi drugi izgledaju ko random komunjare(partizani)

Te spike pliduu bukv ukrajina = blato nema tamo nista

Al pajz ovog skroz levo sto naciljo fotografa fazon jos se smeje hnjo hnjo

https://hb.hteam.org/wp-content/uploads/2023/01/Screenshot-8-720x475.png

Caro dal mozes razlikovati plidue od jovora sta mislis

Kao na Perspektivi prije nekoliko godina kad je onaj hrvat iz Mostara pricao kako se moze prepoznati bošnjak od hrvata, kakav je tad haos izbio na drustvenim mrezama haha

Vrv bih mogao, bukv nije samo izgled nego ukupno ponasanje/autfit/gestikulacija. Ofc modz da fejlujes lagano al ko ovo za siptare, vidi se jbg kad ih vidis naulici ko i ciganje.

Plidui bukv cajke kabrio varijanta jovori autobusi bg glasanje bajo moj

ne može se prepoznat u bosni ko je srbin, ko hrvat i ko musliman. postoje izvjesne razlike ali su genetske prirode i minorne su.

srbi su došli u bosnu poslije 1459. bježeći od turaka na isti način kao što su došli i u hrvatsku i u vojvodinu. s druge strane hrvati i muslimani su uglavnom domicilno stanovništvo koje je tu od stoljeća sedmog.

s druge strane hrvati i muslimani su uglavnom domicilno stanovništvo koje je tu od stoljeća sedmog.

hahaha kakav je ovo preokret kod tebe boljo, ocekivao sam da smo mi i hrvati dosli a srbi bili kad ono medjutim..

Praviti se da je etnicitet na balkanu iole pouzdana kategorija je bezumlje. Turci, kumani, pečenezi, oriđinal bugari, mongoli, italijani, grci, sloveni…

Praviti se da šiptarin ne može da se izvali na kilometar u magli da je, pa, šiptarin, je takođe bezumlje

Ovde nema kontradikcije. Tako je prosto.

hahaha kakav je ovo preokret kod tebe boljo, ocekivao sam da smo mi i hrvati dosli a srbi bili kad ono medjutim..

ja samo govorim kako jeste. to što vi imate neke crno-bijelo poglede da svako ko nešto atipično kaže mora imati neku agendu, to stvarno nije moj problem. moji su u bosnu došli okolo 1714. iz okoline bara. iskreno drago mi je što sa tom retardiranom zemljom imam manje veze od mnogih.

Pa kako onda oni zadržaše te karakteristike jebach, a mi ostali jedni ovakvi jedni onakvi, u cemu je fora

Teško je reći plidu, imam par teorija i par rešenja, sve su nekompatibilne sa mojim gospodskim manirima, dobrom verom i krivičnim zakonicima. Uzdržaćemo se

a jbt pliduu ko jos oce da se koti sa sipusima

Amerika Amerika
Zemlja velika
Ali svaki metar moga sela
Halpogrupa bela

Praviti se da šiptarin ne može da se izvali na kilometar u magli da je, pa, šiptarin, je takođe bezumlje