Prijava

pa to i kazem plidu jbt, idiotski je hvatati se u evropi za neke kao rase. pogotovo ovi sto oce da se naprave posebnima na prostoru ko sto je balkan

Upravo tako celt, fino receno

sta ti mislis mejmune celtski da sa jednom logicnom recenicom obesmislis godine postojanja stormfronta

dobro realno na Balkanu imaš kratkonoga plemena i nas što smo miks tih istih i Slovena.

Haha sta su kratkonoga plemena, ja nisam od tija, kod mene duge

kratkonoga plemena su šiptari i grci i bugari i tako ti cigani što se kao vode pod bijelce

al kako god da ga okrenes to su te balkanske glavudze.

aj mozda vi po vojvodini gore po severu, madjari i rumuni, mozda ih nemate toliko, al ce razlikujes makedonca od srba od siptara samo po izgledu (ako ne racunas oblacenje) kurac moj.
imas mozda neke proseke, jbg, visi prosecni sumadinac od siptara ili nas sa juga, al po izgledu, ko sto za nekog mozes kazes ovaj 100% finac npr, tesko.

ima mesanaca koko oces a nacelno se zna ko kako treba ko da izgleda jbg ostalo je nesto i autohtonog (oni cije se mame nisu jebale sa ganjferima)

al ce razlikujes makedonca od srba od siptara samo po izgledu

makedonac=srb>šćiptar

de nes razlikovati odma znas koji nas koji njiov

to je najobičniji mim da vojvođani izgledaju drugačije. bukvalno svi srbi isto izgledaju. razlika je samo u visini i donekle boji očiju/kose.

cuj budale, pa naravno da su vojvodjani lepsi i svetliji preracunaj se malo ko se ovde najvise kotio sa turcima

ponekad stvarno pomislim da treba da se odvojimo od srb (žito od kukolja) vrv bi prosperirali na max

ajde caro strucnjace u poznavanju lica, pogodi jel ovo srbin ili albanac, starija slika:

https://ibb.co/93Nspxj

tj nas ili njihov

a jeste dobro nisi trepavicu skrinsotovo, daj celu figuru

znaci ne mozes provalis kad vidis lice kakva figura sad?

Izgleda kao kombinacija ipčeta i muharema serbezovskog, ja mislim da je ovo makedonac

Mozda su ovi u banatu nordijci ali ove sto sam gleda po sremu su mali, zdepasti i debeli. Nit manjeg prostora nit vecih razlika, jedino je izgleda kavkaz gori od balkana

brate ima varijacija koliko oces, al lupetati na osnovu ove fotke zumirane face nije obj, mozda je decko upravo dosao sa mora jbt