Prijava

ma radice vucela na ovome treba narodu dopamina

Naravno da će da poradi, iz potaje - ako ga nagovori, obavestiće javnost, ako ne - niko neće znati.
Ali dogovor je bio potpis = gradnja.

sta gradi el se zna, pa da mu treba jedenje sns sendvica

Jebote kakvo zlo u komentarima tamo dole. Ovo treba šerovati na sve strane, da mogu lepo da iščitaju ne samo on već svi potencijalni reprezentativci kolektivno, u svim sportovima. Nadam se da neće igrati, nadam se zapravo da nećemo proći ni tu grupu. Marš bre u pičku materinu, kakve stvari daješ sebi za pravo da pišeš gde stigneš. Ništa ne treba dati ovom narodu.

Ma jaka muda prve ce te smoklje da su kunu u njega kad zaigra

Ovo na snimku vise izgledalo fazon ok odjepte vise sa tim pitanjem jepte se

Гледо сам мало почетак добро је игро денвер водио по 12 13 можда и 15 разлике видим остаде јокић без титуле кгјб кад игра за аматерски тим хахаха

Pogledao sam komentare, koja bolest.

Ovaj sam morao da lajkujem. Xd

https://i.postimg.cc/jxJkWjJV/Screenshot-20240520-144053-Instagram.jpg

+20 su imali u jednom trenutku u trećoj ali onda je karma došla po svoje za botovanje

what comes around is all around

Не пратим тог јокића шта је л подржао СНС? не капирам

Ukratko, jeste podržao

А јок му није мишко цигањ менађер то закувао као и рекламе за банку клаџу и остало

Meni "podržao sns" postalo fejspalm nakon one prošlogodišnje tragedije u školi, i one druge. Narod koji 10+ godina ne može da se udostoji da svrgne ovo zlo, već ćuti i smrdi, našao da kenja nekom Jokiću lol, ko da nam nešto daje za pravo. Jeste bedno, doduše manje nego da reklamiraš kladionice u zemlji gde se klinci zadužuju kod zelenaša da bi se vadili na ruletu, al neću da sudim. Sad kad pogledaš potpisao ugovor sa onim kineskim patikama, reklamira hotele itd. Solidno se unovčio zadnjih godinu dana, potpiše još jedan supermax i ćao. Kakva bre represtacija, šanse nema da bih se, umesto sa ženom i detetom, smarao sa Karijem i momcima po nekakvim hotelima, i čekao da me pljuju kod kuće jer nisam uzeo zlato, što naravno znači da se nisam trudio.

podrzao bi jokara i drugosrbijance (to bi bilo u redu) samo jbg nije svako sposoban zadrzi vlast ko vucela

Мелк мање више у праву за јокару

Елем раде богдановић рекламира неки супербет ваљда се тако зове
то је једно 30к евра

naci i rade iz ledjende oco u anale za zivota

па добро пензионисо се пре 20 година зафалило кеша хехе

хахахахахахаах

pitam se bil random smoleman snimio reklamu il potpiso vuceli za neku ozbiljniju pricu il bi osto dosledan (fazon 16/32gb rama)