Prijava

Otresla Indijana Nikse u sedmoj utakmici

jbt kakav downlvl niko ni da kmekne za JOKARU kakve smo ubazde postali

Почетком треће било +20 за Денвер...
Црн дан за моје тимове, једино дебели Донка мож да повади

Који је ово курац у четвртој четвртини Вулвси 15 слободних бацања наспрам 2 Нагетсових? Нисам гледао утакмицу.

Sad nema izgovor da ne igra za repstaciju.

toliko me obradović iznervirao da sam zaboravio na enbiej, i ovde ga moje ekipe ispušile... nmg da verujem. a jokića pitali hoće li da igra za reprezentaciju, lik prevrnuo očima i rekao VIDEĆEMO. a Dončić Slovencima rekao igraćemo finale protiv Grčke. eto dobili smo goreg od dvojice, jebem mater svim srpskim košarkašima, bolje da nam igraju Bosanci za reprezentaciju, više je vole, nabijem ih na kurac

ne Bosance nego SRBE nabijem SRBE na kurac najgori narod ikad

Dobar procenat pogodaka hijezno, 1/3, bolji si nego konjušarev procenat za tri LOL

Који је ово курац у четвртој четвртини Вулвси 15 слободних бацања наспрам 2 Нагетсових?

Usrali motku ovi su im jebali majku u odbrani, nisu imali jedan jedini smislen napad u celom drugom poluvremenu. Bolji tim je prošo jbg, Poremećeni Antivaxxer Jr. u pogrešnom trenutku rešio da zaboravi kako se igra košarka.

Mislim kad ti jebeni Gobert stavi mid rejndž fejdovej iz okreta na isteku napada, jasno je da je univerzum rešio da gubiš utakmicu.

jebi me sad kad sam na zemlji brt

Tih zadnjih 20 minuta su bili apsolutno odučavanje od košarke, jednom rečju, odvalili su ih i u napadu, a pogotovo u odbrani. Ušli neki nerealni šutevi takođe, ali i zaslužili su da ih ukenja jer su se baš borili. Jokić ne može da zaštiti obruč pa da mu život zavisi od toga. Na tih +20 se baš videlo da su krenuli da igraju s pola gasa majmuni, posle kad su ovi krenuli da gaze nisu znali šta ih je snašlo. U principu, il će trejduju ili sa ovim timom nema čemu više da se nadaju, nema strasti, srca, muda, ozbiljnosti, ničega. Jadni oni ljudi što su dali novac za karte, da gledaju ovo ponižavanje.

igrace sad jokara na oi sig (+20kg)

– Ne znam prijatelju, moraću da razmislim – rekao je Jokić.

haha ovaj ko da trolla

resice vucela sad ovo inace stop gradnji po somborima, ima da igra

Usrali motku ovi su im jebali majku u odbrani, nisu imali jedan jedini smislen napad u celom drugom poluvremenu. Bolji tim je prošo jbg, Poremećeni Antivaxxer Jr. u pogrešnom trenutku rešio da zaboravi kako se igra košarka.

А добро, ко их јебе онда. Видим и промашили хиљаду тројки мамлази.

resice vucela sad ovo inace stop gradnji po somborima

Ne zavisi gradnja od toga da li će igrati za reprezentaciju već od potpisa. Potpis = gradnja

A za reprezentaciju će igrati u zavisnosti od toga šta mu preporuče žena, braća i pre svega konji.

Lepše zvuči kad se napiše, razmisliću.

Pogledaj kako je na prvu zakolutao očima nabijem ga.