Prijava

Шерлоче, једино ако се од скора не плаћа, увек се плаћало, прошле године су ми око 550 на Ташу узели...

Брате не знам , ми смо имали неког доктора чика Вују који те само прегледа , чекићем удари по кољену и лупи печат да си способан. Никад нисмо дали једног динара

Има л' овде некога ко би могао да ми пронађе снимак концерта "Хладног Пива" из Хале спортова 2. 12. 2002.?

Био је око Нове Године на Студију Б, али не могу нигде да га нађем :(

чуо сам и ја за један сајт ју тјуб, кажу да тамо има доста снимака, окушај

Нема јебему мајку. Не бих тражио овде да сам нашао на јутјубу...

"čuo sam za jedan sajt ju tjub", "probaj na jutjubu", baš umete biti iritantni.
A kad sam već tu, koristim priliku da srdačno pozdravim Buksnetinu.

Како сад да уплатим ктитор налог? Не пише ништа шта треба послати и гдје.

Posaljes 1000 dinara na moj mob. Broj cu ti poslati u pvt.

Gavrane laže te ovaj , nije iljadu dinara nego samo petsto , oće da te ukrade !

Шерлок
Gavrane laže te ovaj , nije iljadu dinara nego samo petsto , oće da te ukrade !

Pa valjda oce za ceo mesec

gavrane, ktitor nalozi su ukinuti

paninaro

da li je još uvijek moguće uplatiti ktitora?
juče

kaizen

Ne.
juče

Шерлок
Gavrane laže te ovaj , nije iljadu dinara nego samo petsto , oće da te ukrade !

И ја мислим. Ај ти мени ипак пошаљи број :)

Имам ја једно питање , како може да се уклони ова курчева зелена позадина а постави плава подразумијевана ? Јер ми се ништа не шета по Тукидиту ко овај усрани манекен што прстима пролази кроз косу и има звездицу на зубима. То му дође ко баг , јер имамо опцију да мијењамо боје, а у ствари не меремо да их промијенимо због једне рекламе. А и тотално иста ситуација кад ставим неку позадину преко кастм вуке.

Мени ради кастом кајлија, уклони ми и боју и рекламу. Хај пробај опет.

Инсталирај адблок, то ти уклања све рекламе, а врло је једноставно и врло је џабе.

Мени ради кастом кајлија, уклони ми и боју и рекламу. Хај пробај опет.

Probao. Rifrešovao sedmdeset puta , al' neće , samo vidim bljesak slike koju sam stavio na pozadinu kad mi učitava neku stranicu. A onda , opet eto ovog zarđalog manekena što reklamira ovu spremu od Nivee.

Инсталирај адблок, то ти уклања све рекламе, а врло је једноставно и врло је џабе.

Aj i to da probam.

EDIT

Instalirao ovaj adblock i radi , fala enemi brate moj , svaka ti dala pičke i anala !

Admine dečko što si decxhko ? Šta fali onoj defki mojoj poslednjoj a i predposlednjoj ? Oću da znam da bi napredovao kao vi.. Nisam još dogurao do sakpe pesak defki..

Dragi moderatori, jel mozete da otkljucate ovu dobru temu?
http://vukajlija.com/forum/teme/12675-zatrazi-sliku?strana=81

http://oi47.tinypic.com/2wejjtc.jpg
Zašto ste izbrisali ovaj poster? Zar nije jebeno kreativan!?
Možda sam trebao jebenog Nikolića, Mihajlovića ili Tadića staviti pa bi ostao živ.
70-4