Prijava

zavisi koliki snob ti je direktor i koji fakultet studiraš...

Шта ти је Кеко, вицеви су остајали на насловној страни, а камоли ово твоје...
И то вицеви баш, баш, познатих аутора..

Keko, ako obratiš pažnju, moderator je reagovao - prvo ja sa privremenom merom, a zatim i moderator koji je birao. Time si i dobila odgovor - nije dozvoljeno prepakivati stare definicije jer će biti obrisane. Mada lično smatram da to ovde nije bio slučaj jer je izraz opštepoznat, ali posledica je ista. Nadam se da si zadovoljna intervencijom.

Буксно, није моје! :) Да, вицеви, игре речима, али то је та субјективна процена модератора и на то се не може утицати. У крајњем случају, не мо'ш погодити свачији укус, то ми је јасно. Али ово је другачије.

Брус, обратила сам пажњу. У сваком случају, хвала.

Mozda nije propisno mesto,ali pitacu...Jel postoji neka rang lista definicija po broju glasova,npr.prvih 10 ili vise ?

Брус, обратила сам пажњу. У сваком случају, хвала.

Uvek na usluzi, hvala za sugestiju i kulturan i pristojan odnos prema administraciji.

Буксно, није моје!

Нисам мислио као твоје власништво, већ твоје питање које си потегла :)

Шта би са оним беџевима и значкама ?

el postoji neka rang lista definicija po broju glasova,npr.prvih 10 ili vise ?

Мислим да не. Али је готиван онај календарчић, он ређа најпопуларније за изабрани датум..

bedževi i značke su u procesu uvođenja, ako odeš na tab ktitori videćeš najnovije vesti...

Шта би са оним беџевима и значкама ?

Uskoro.

Uskoro.

А кад а кад а кад а кад? оћу ја оћу ја оћу ја, дај ми дај ми дај ми

колко би било добро да се уведе орден за част, начи оно ко никад није плагиро, имо дупли, лајково, хејтово, ортачки предлаго, правио малверзације, ко никад није долазио с дуплих за време бана, ко није мољакао за одабране, а има неки стаж од типа годину дана и 50 дефки или тако неку норму, било би врх, само смор што то вероватно не може аутоматски да се филтрира

Uskoro.

А кад а кад а кад а кад? оћу ја оћу ја оћу ја, дај ми дај ми дај ми

Шта би са оним беџевима и значкама ?

http://vukajlija.com/forum/teme/81-dogodilo-se-na-vukajliji?strana=6#post_1961937

и нема бољег одговора

E, зна ли неко колико тренутно кошта потврда да си способан за бављење спортом у заводу за спорт (ДИФ или код Таша)?

Јел може и даље да се болдује и италикује јер видим да су постови на форуму и даље болдовани и италиковани, а коко се сећам то је дизејбловано.
ЕДИТ И да ли ће бити уведено опет?

Uskoro.

Znaci, nikad.

Јел може и даље да се болдује и италикује јер видим да су постови на форуму и даље болдовани и италиковани, а коко се сећам то је дизејбловано.

Ne može.

И да ли ће бити уведено опет?

Vreme će reći...

Znaci, nikad.

Rekoh - uskoro. A možda i pre.

E, зна ли неко колико тренутно кошта потврда да си способан за бављење спортом у заводу за спорт (ДИФ или код Таша)?

џ