Prijava

Eto doslo je ponovo vreme za Evroviziju. Buduci da je ta tema vec pokrenuta necu se posebno baviti time, ali cu pokusati da pretresem ovde neke razloge zasto uopsteno govoreci sranja od muzike uspevaju u danasnnje vreme i kako to da se jedna Evrovizija pretvorila u Grand show? Kako to da je sve ispolitizovano gore nego raspad Jugoslavije? Postaje li Evropa Balkan sa vremenom, i to onaj Balkan 90ih, Balkan polugolih pevaljki, idiota i latentnih pedera koji se heftaju u bulju sa mafijasima a ovamo glume neke zavodnike? Ili je u pitanju nesto drugo? Ima li kraja bljuvotinama sa ekrana, udbaskim projektima paljenja naroda raznim kurvaćetinama koje su juče sišle sa kite i postale časne sestre i vile sa košara? I kako to da Des8ngerica vec 2 godine puni naslovnice jer lupa debile patikom u glavu? I kako to da lik od 30 godina ima zrelost drkadzije od 13?

duhovno buđenje je pocelo al obj previse ocrnjen grand

Vala kad vidim ova evropska govna Sinan mi dodje lek na ranh

eeee moj splintere, prvo moramo da pobedimo sebe. Kad to resimo neprijatelj pada kao dobar dan!!!

Eee moj splintere evrovizija mi oduvek bila ono parada dobrih pičaka ništa više al i to manjka u poslednje vreme odustajem od evižn

Ima i sad dobrih picki ali ne mozes znat dal kriju palamarcinu u cegama

nekad se bar znalo da kad posaljes mariu da nema problena

Meni i dalje u sećanju pajsad ani lorak shady lady

unreal koliko su ovakve neke basic teze kao sto je mr splinter postavio same po sebi postale besmislene

Konkretno mi smo poceli sa brukanjem kad smo poslali Kona 2009. Posle toga jedino su nas Zeljko 2013 i Konstrakta pre 2 godine dostojno predstavliali, ovo ostalo je tres
Ajde i tejina pesma je ok, govori o ww1
Ali 90% smo debila slali
Kon, Stabkovic, Nina onako, Moje 3, Uraganke, Luke Black...

Ja bi im zinat slao samo etnose i gusle po difoltu svake godine

Uvijek je bilo politike, al se zamotavalo kroz muziku, a kako je muzika u globalu otisla u trokurac, vise se ne mora ni truditi mnogo na tom polju.

Jbg u takvom vremenu zivimo, vidis da se vecina zapadnih zemalja skroz sjebala, finansijski se jos drze, ali drustveno su postali gore mjesto za zivot od nas, a nije kao da smo ni mi stajali u mjestu, i mi smo propadali, al dzabe.

Ja bi im zinat slao samo etnose i gusle po difoltu svake godine

Ja bi da se na Evroviziji ori

MRKI VUČE, ČIČA DRAŽO, SRPSKI OČE, GORSKA STRAŽO

Od rokija djenerale

Zapadna drustva propadaju, ma ajde svasta to samo mejmuni ne vide novo svetlo na zapadu

Moja pesma vam je bolja od svake moderne evrovizijske;

https://youtu.be/JdzdBF_Yf-Q?si=ky7Pzxh0BaZbD9Hn