Prijava

Sve je sad vucicevo, glasas za sns glasao si vucelu, glasas za opoziciju - dao si glas za sns, glasas nectora - isto sns, ne izadjes na glasanje pajsad GLASAO SI ZA VUCICA

dr smrt se vratio, klempa uzo poljoprivredu a đurić pajsad ministar inostranih poslova

нисам видио мибистарска имена добро нема ту тајни ал чекам да се одреди ко где баш ме занима

SHOKIRAN SAM NEMA NECTORA U NOVOM SAZIVU VLADE BICE ON PREMIJER BAJO POLAKO

биће саветник преседника за 3 год
видео сам листу министара предложених или договорених већ небитно видим милица неверница министар за бригу о породици нпр

novi sastav vlade bi lajk: kolosal epidemik zombi strajk fatal diziz

zamoleo bih random glasaca srbije protiv nasilja da mi objasni ovo

https://i.imgflip.com/8pfwpe.jpg

evo slusam ovog djilasa kae mi smo evropa jel tako, mi smo evropski narod jel tako, mi smo krvarili za jevropu jel tako, oni su povukli liniju jel tako jeste, mi putujemo tamo ali nisu ok prema nama jel tako

ali pajsad MORAMO TAMO

jbt koji mazohizam

evo nesto pametno reko djilas 4/5 nectorovih glasaca je protiv vucele

evo mejmun sad prica kako ga je milica dabovic vratila nazad u politiku, i vi drugosrbi za ovo glasate

па никад не би ни били примљени тамо без обзира што би беки удбаш јовичић образложио да је то до јаја за бизнис и тако то

eo nectorovu listu skinuli u ns i subotici, nema bajo vucicev projekat je to sig (sig)

шта тачно значи скинули

u sub nisu skupili 1k potpisa (vucic nije skupljao potpise) u ns skupili potpise predali al lista odbijena fazon odnos m/z nije dovoljan treba bude fazon 40% dzena

kao necto zalice se bla bla

al bajo da jedna DB lista mora skuplja potpise i jos je sjebu bate

stop tom db-u docta je bilo