Prijava

Mozda su ljudi po defaultu proglasili bratju jokic za seljacine i sirovine jer imaju istoriju takvog ponasanja a nisu imali ovaj podatak da su im vredjali zenu i decu, mislim nisam ni snimak pogledao ne znam jel se vidi sta se tacno desava, ne zanima me porodica jokic od kad se nikola prodao i poceo da snima reklame za kladzu, ovo uclanjenje u sns i izbegavanje repke mi je manje smetalo od ovog za kladze gmaz debeli

Čovek vikao Lakers in 5, zato su ga naboli.

bespotrebna drama, fanovi se malo posibali na sportu, nisu u pozoristu jbg cuj nba amerika, jaka muda

Cim vidim bracu jokic da su ucestvovala u nekom sranju u americi, odmah vjerujem da su krivi jer se takav par seljačina treba nalaziti na tribinama neke koride a ne u Madison Square Gardenu nekom npr

au au medison skver garden staro kultno mesto dingospowa

prsti ovde od drugosrbijanstine vidim ja

Srpska taraba starija od amerike jel tako caro tejtum i dejvis rukom a jokici viljuskom boccc

da se desilo u pajsad areni mogu se okladim da plidui reč ne bi rekli kako se incident desio u pajsad

A R E N I
R
E
N
I

u srbiji najbolji posao biti brat od sporske licnosti, naprave mediji od tebe malog boga a ti nikakav znacaj i svrhu nemas

e sad u srbiji, pa ove je amerika iznedrila tamo prave karijeru. sad ja treba da kao imam neku distancu a ovi mejmuni udruzeno prave sranja

Ma poliva konjusar s pola kasa opet.
Jedino rjesenje za lejkerse je da dovedu Cobeta da im pokaze sta je mambole mentalitet

Jedino rešenje je da se Robert Sakre vrati iz penzije

Teško mi da gledam Lebrona, zaista. 4 minuta do kraja, ovi ih deru, publika im zviždi. Nije fer, Lebron i Dejvis su jedini realistični, znaju ljudi od početka da su Nageci triput mlađi, snažniji, brži, višlji, bolje šutiraju itd. što je najgore njih dvojica su i odigrali celu seriju skroz dobro.

Jbg tako svake sezone, mediji nalože publiku tamošnju, ovi se prime što je najcrnje, i ljudi stvarno poveruju da mogu nešto da naprave. Posle kad ih nalupaju kmeče i luče gorčinu na sve strane.

Šmokljo brate moj oće li Majami isprebijati ovaj Boston kod kuće, šta kažeš? Ova treća ima da gori sad tamo.

Melk, pa nije baš da su ih nalupali i u prve dve, pogotovo u onoj drugoj.
Ono što mi je neobično je da sudije ipak navlače ka Denveru pored živog Lebrona koji igra verovatno (pret)poslednju sezonu.
Ja i dalje mislim da Lejkersi imaju bolji tim, i da najmanje što zaslužuju je (opet) 4:0. I prošle sezone su bila par gusta meča pa je preteklo na stranu Denvera.
Trener je rak-rana ovih Lejkersa, što naravno ne znači da je ovaj Denverov klasa.
Recimo ja bih redjao sve dovoljno visoke igrače na Jokiću i dao bih u napadu slobodu ovom malom Rivsu. Lebron na one njegove životinjske ulaze i Dejvis da sve to skuplja.

Pa Lebron je trener jbg :D Ne može, Rivs nije prajm Klej Tompson, Hačimura nije prajm Kavaj, Dianđelo Rasel nije Džimi Bakec a Lebron nije prajm Lebron više. Oni nešto da bi napravili mora svako da odigra i odbranu i napad na max, i to svaku utakmicu, što je naravno nemoguće. Uostalom Nageci ih dobiše 11 puta zaredom, o čemu razgovaramo.

Sad sam bacio pogled, Embid 21 bacanje na utakmici, više nego čitav tim Niksa. Žalosno.

nema smolemana da javi kad bazda igra odlucujucu

zaspo, vrv ustaje u pajsad 2.30 da bude svez za tekmu

Kripto/krindzo arena lol