Prijava

лестат у свом стилу доминације

ја нисам чито заболеме цео курац

Moj odgovor

Pisao sam stotinu puta ranije, i opet cu, Redit mozda i najveca septicka jama interneta, s obzirom da je onaj iz Republike Srpske sad zagasio malo Tviter libtarde

аххахахаха

drugoameri moderna pošast, od njih potiču woke blm i slične serenade
nmg da čitam ovo jovane srry

abortirati, normalno. iz aviona se vidi da je ovaj lik čist lala poreklom iz sela pored nekog zrenjanina koji je teška sirotinja i cigan čija je životna misija da sazida jedno desetero čeljadi i onda skapa na nekoj ulici odvaljen od jeftinog piva kada ga neka crnčuga popuca poluautomatom.

abortus je ubojstvo duševadnici!

iskenjaj ga sad iz pičke kad si već htela da se kecaš koj te pa jebe

to dete nista nije krivo, nema razloga da bude ubijeno

Cuj ove evolucioniste brze bolje - abortus

Jovo: slažem se sa 95% svega što su rekli, ali rekli su to nekako previše AMERIKANSKI, tako da hajde još jedan traktat na vucajliju

teško je tu nama da sudimo nismo žene, lik je očigledno prsotina al ja kontam da je i ona prsotina kad je već s njim, pa ako je tako nema pretjerane koristi od raskidanja i abortusa... bolje djeca da se rađaju, mogu se kladiti da će poslije njega opet naći neku prsotinu, tako to obično ide... onda možda bolje da ostane s njim...

mislim to je neki moj ne baš pametni rezon

da je moja ćerka u pitanju rekao bi joj da bejži od tog lika koliko sutra...

što znači da kenjam i da to treba i njoj onda reći

al na kraju prvo pitanje je koliko je njena priča tačna... treba da se savjetuje sa ljudima koji poznaju i nju i tog lika a ne sa random ljudima na reditu

sta je lik uradio ukratko?

*nisam citao onaj post

napravio joj dijete, nije htio seks sa zaštitom, ona pristala, sad oće da abortira jer je lik sirotinja i puši i duva, a svi joj kažu da bježi od njega i podržavaju je da abortira
A on kao zbedačen protivi se tome...
Inače navodno on ima sina od 8 godina i još nekoliko klinaca koje je napravio nekim ribama, a koje su ili abortirale ili mu ne daju da vidi dijete... jedino je sa tim sinom od 8 godina u nekom kontaktu... i sad je fata na emocije to mi se desilo toliko puta ne ubijaj moje dijete itd.
Lik je šifra ona to nije na vrijeme prepoznala.

Mislim u pravu su ovi što joj kažu da bega, meni se samo ne sviđa njihov način jer su baš ostrašćeni.

Cime se vi bavite ne zna se ko je ludji, jovo sto kaci to ovdje ili vi sto citate

Kazi da si crncuga bez da kazes da si crncuga

Daj mi caru vamo da raspravljamo o medjuetnickim sukobima, skrenuli ste s puta

teško je tu nama da sudimo

kako kome

dosta teska situacija, u principu jasno je da je lik retard fali bukv samo da je navedeno da igra igrice po ceo dan. Rispekt za ovo sto hoce da sacuva genetski materijal da mu se produzi potomstvo, ima pravo na to iako je fejlovo u drugim sferama. Ako je ona prava zena uradice to. Opet ponavljam to nevino stvorenje koje ima srca koje kuca, vec ima osecanja i krece se nema nikakve veze sa tim i da, moje misljenje je da treba da izgura trudnocu a posle pamet uglavu!!!!!!!!!!!!

Kako kome indeed

Kazi da si crncuga bez da kazes da si crncuga

+1488

jbg da su vas keve ispljuvavale i rokale tabletama pola vas danas ne bi kucalo ovde treba to imati u vidu

pola vas danas ne bi kucalo ovde treba to imati u vidu

mixed feelings